Biustonosze dla najbardziej wymagających kobiet
Moda

Biustonosze dla najbardziej wymagających kobiet

Stanik jest najważniejszym elementem kobiecej garderoby. Pierwsze staniki, które produkowano na skalę masową były miękkimi biustonoszami, które z obowiązującą modą optycznie zmniejszały biust. Zmieniające się trendy spowodowały pojawienie się biustonoszy push up. Dzisiaj biustonosze push up to ważne część oferty każdego sklepu z bielizną.

Dla kogo są przeznaczone staniki push up?

Pierwsze biustonosze push up panie mogły kupić na początku lat 60. Trzydzieści lat później biustonosze push up stały się niezwykle popularne wśród kobiet na całym świecie. Do ich popularności przyczyniła się kampania reklamowa z udziałem top modelki Evy Herzigovej. Staniki push up zostały zaprojektowane głównie z myślą o kobietach z małym i średnim biustem.

Dzisiaj jednak w ofercie wielu firm dostępne są staniki push up nawet z miseczką w rozmiarze H. We wkładki najczęściej wyposażane są biustonosze o kroju plunge. Czasem można kupić także płytką bardotkę z wkładkami unoszącymi piersi do góry.

Stanik z wyjmowanymi czy stałymi wkładkami?

Staniki damskie push up występują w dwóch wariantach. Panie mogą zdecydować się na staniki damskie push up z wyjmowanymi lub wszytymi na stałe wkładkami. Staniki damskie push up często wybierają panie, których problemem są asymetryczne piersi. Biustonosze powiększające dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Najbardziej uniwersalne są biustonosze powiększające cieliste. Odpowiednio dobrane biustonosze powiększające mogą powiększyć piersi nawet o dwa rozmiary. Wykonane z najlepszych materiałów są komfortowe w noszeniu.