Kup szafę, która odmieni Twój pokój
Dom i ogród

Kup szafę, która odmieni Twój pokój

Polski producent mebli Bog Fran oferuje Ci szafy o najwyższej jakości wykonania. Świetnie nadają się do sypialni, garderoby, pokoju dziennego czy przedpokoju. To Ty decydujesz, gdzie są Ci potrzebne. Meble modułowe Bog Fran występują w wersji klasycznej, ale także w bardziej nowoczesnej odsłonie. Wybierz zatem swój odpowiedni model szafy, dopasowując ją do aktualnego wystroju Twojego wnętrza.

Nasz sklep meblowy oferuje szafy nie tylko w różnych odcieniach, ale i posiadające odmienne elementy wewnętrzne. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego modelu szafy Bog Fran, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie i pomożemy Ci wybrać Twoją wymarzoną szafę.

Jaką szafę Bog Fran wybrać?

Bog Fran posiada szafy, których wewnętrzna budowa znacząco się różni. Wybierając konkretny model, zastanów się więc najpierw, jak dużo miejsca do przechowywania rzeczy potrzebujesz. Jeśli jest ich mało, wystarczy Ci dwudrzwiowy mebel. Natomiast w przypadku większego zapotrzebowania wybierz trzy- , a nawet czterosegmentową szafę. Decyzja ta warunkuje także ilość, typ i rozmieszczenie dostępnych elementów wewnętrznych. Należą do nich:

  • szuflady,
  • drążki na wieszaki,
  • półki różnej wielkości.

Zdecydować musisz także, czy Twoja szafa Bog Fran ma mieć na drzwiach lustro. Jest to szczególnie przydatne, gdy ma ona przechowywać Twoje ubrania.

Odpowiednie miejsce dla szafy Bog Fran

Szafy Bog Fran są doskonałym wyborem do sypialni i garderoby. Drążek oraz półki umożliwią Ci prawidłowe przechowywanie Twoich ubrań. Natomiast lustro pozwoli Ci dobrze przygotować się do każdego spotkania.
Nie bój się jednak umieścić szafy w przedpokoju, gdzie będzie ona doskonałym miejscem na kurtki Twoje i Twoich gości. Trzymaj w niej także ciepłe kołdry, podczas letniego sezonu lub chwilowo nieużywane przedmioty.

Kupując meble modułowe w naszym sklepie, masz pewność wysokiej jakości i doskonałego dopasowania szafy do łóżka czy komody.