Oferta dla firm - czy warto brać leasing?
Motoryzacja

Oferta dla firm – czy warto brać leasing?

Samochód w leasing to obecnie popularne rozwiązanie, które cieszy się bardzo dużą popularnością wśród firm. Można mówić między innymi o sporym zainteresowaniu takimi usługami z tego względu, że dla przedsiębiorców jest to oferta, która ma charakter atrakcyjny od strony finansowej i dlatego jest tak chętnie wybierana.

Auto w leasing to między innymi szansa na to, by bez angażowania wkładu własnego, albo przy jego minimalnej wysokości podjąć działania, które firmie pozwolą korzystać z nowoczesnej floty pojazdów. Dla większości firm taka opcja okazuje się być bardzo atrakcyjna i cieszy się popularnością. 

Dlaczego leasing – lepsze rozwiązanie podatkowe 

Dodatkowo trzeba również podkreślić, że auta w leasingu to taka opcja, która świetnie się w firmie sprawdza, ponieważ dzięki temu możliwe staje się uzyskanie finansowania w atrakcyjnej formie. Jednocześnie ponoszone koszty wliczać można w koszty działalności obniżając podatek dochodowy oraz można także wygodnie odliczać sobie od tego podatek VAT. Takie czynniki decydują o popularności leasingu i sprawiają, że faktycznie wiele osób na takie rozwiązanie się obecnie decyduje korzystając z możliwości uzyskania nowoczesnych aut do firmy. 

Leasing – popularność proponowanych usług 

Auta w leasing to bardzo chętnie wybierana przez firmy opcja, dlatego nie powinno być zaskoczenia, ze także usług w tym zakresie pojawia się obecnie coraz więcej i można liczyć na wiele firm, które leasing proponują. Finansowanie w takiej formie realizowane jest między innymi przez banki co sprawia, że jest to również opcja, która cieszy się popularnością z tego względu, że za takim finansowaniem stoją zazwyczaj pewne źródła co dla firm również ma znaczenie.