System zarządzania flotą służbowych aut
Dla firm

System zarządzania flotą służbowych aut

Posiadanie floty samochodowej jest obecnie nierozłącznie związane z prowadzeniem praktycznie każdej firmy. Oczywiście nie każdej firmie potrzebna jest bardzo rozbudowana flota aut służbowych. Są jednak takie, których rodzaj prowadzonej działalności wymaga, aby flota aut służbowych składa się z kilkudziesięciu czy nawet kilkuset pojazdów. Zarządzanie flotą samochodową, które jest mocno rozbudowana jest wyjątkowo odpowiedzialnym zadaniem.

Zarządzanie flotą można sobie ułatwić

Z myślą o potrzebach dużych firm stworzony został system, dzięki któremu zarządzanie flotą samochodową staje się o wiele prostsze. Usługi z zakresu car fleet managment świadczą wyspecjalizowane firmy zewnętrze. Dysponują one narzędziami umożliwiające sprawne i efektowne car fleet managment.

Usługa car fleet managment obejmuje monitoring aut służbowych w bardzo szerokim zakresie. Co ważne, system ten sprawdza się również w przypadku małych firm, których flota aut służbowych to zaledwie kilka samochodów.

Na jaki zakres usług można liczyć?

Zarządzanie flotą samochodową to bardzo szeroki zakres usług. W zakresie świadczonych usług znajduje się między innymi kontrolowanie stanu liczników. W razie, gdy samochód służbowy dozna szkody, do serwisu zostanie on przyjęty w rekordowo krótkim czasie. Co więcej, korzystanie z usługi wiąże się z licznymi rabatami na części samochodowe.

Klientami firm oferujących usługę car fleet managment zostają różnej wielkości firmy działające w różnych branżach. Usługa ta przynosi im wymierne korzyści finansowe.