Wybierz nieruchomość swoich marzeń
Nieruchomości

Wybierz nieruchomość swoich marzeń

Jeżeli marzy Ci się nieruchomość w centrum Krakowa, jeśli myślisz o otwarciu własnej działalności gospodarczej, jeżeli szukasz nieruchomości pod wynajem, to agencja nieruchomości Kraków ma dla Ciebie niebywałą i niepowtarzalną ofertę. Tutaj znajdziesz różnorodne oferty nieruchomości Kraków, dzięki którym rozwiniesz skrzydła i otworzysz swój wymarzony biznes, bądź po prostu zamieszkasz w centrum Krakowa, w doskonałej lokalizacji.

Nieruchomość pod lokal usługowy

Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności gospodarczej planujesz otworzyć, czy będzie to sklep spożywczy, punkt ksero, czy salon kosmetyczny bądź fryzjerski, pośrednik nieruchomości Kraków dobierze dla Ciebie odpowiednią nieruchomość, abyś mógł prowadzić swój biznes w dogodnej lokalizacji oraz w dobrze dobranym metrażu.

Wystarczy że określisz jakiej nieruchomości potrzebujesz, ustalisz wstępny metraż oraz dogodną lokalizację, a biuro nieruchomości znajdzie dla Ciebie taki lokal, o jakim marzysz. W swojej ofercie mamy lokale użytkowe, obiekty do prowadzenia działalności gospodarczej, mieszkania i domy pod wynajem, a także działki na sprzedaż. Sprawdź ofertę nieruchomości w Krakowie i wybierz dogodną lokalizację dla siebie.

Nie tylko lokalizacja cię zachwyci

To co nas wyróżnia na tle konkurencji, to niezawodność, doskonałe ceny i wysoki standard wynajmowanych nieruchomości. Biuro pośrednictwa nieruchomości Kraków oferuje dla swoich klientów doskonałe lokalizacje pod wynajem lokali, mieszkań i domków do zamieszkania, dając przy tym pełne wyposażenie, dzięki czemu zaraz po podpisaniu umowy można się wprowadzać.

Także w przypadku lokalu pod działalność, możemy zaproponować państwu odpowiednie wyposażenie, w zależności od profilu działalności gospodarczej.