Push up, czyli biustonosze idealne dla pań z małym biustem
Moda

Push up, czyli biustonosze idealne dla pań z małym biustem

Biustonosze należą do podstawowych elementów kobiecej bielizny. Wybór biustonoszy jest dzisiaj tak ogromny, że żadna kobieta nie powinna mieć najmniejszych problemów z wybraniem tego, który będzie najlepiej dopasowany do jej sylwetki. Wśród pań z małym i średnim biustem dużą popularnością cieszą się biustonosze push up.

Biustonosz push up pomaga powiększyć piersi!

Pierwsze podnoszące piersi biustonosze push up zostały zaprojektowane jeszcze w XIX wieku. Na swoje najlepsze lata musiały jednak jeszcze długo czekać. Pierwsze biustonosze push up nie cieszyły się wśród pań dużą popularnością, chętnie zaczęto je nosić dopiero w latach 90. XX wieku.

Dzisiaj staniki damskie push up to istotna część oferty każdego dobrze zaopatrzonego sklepu z damską bielizną. Staniki damskie push up od innych rodzajów biustonoszy różnią się tym, że są wyposażone w dodatkowe wkładki. Mogą one być umieszczone w różnych miejscach stanika. W efekcie panie, które sięgną po staniki push up mogą osiągnąć różny efekt.

Różne rodzaje wkładek

Biustonosze powiększające mają wkładki wykonane z bardzo różnych materiałów. W niektórych modelach wkładki wykonane są z delikatnej pianki. Na ogół są one niewyjmowane. Na rynku dostępne są także biustonosze powiększające, w których wkładki umieszczone są w specjalnych kieszonkach. Wkładki te można wyjmować.

Biustonosze powiększające to istotna część oferty każdego sklepu z damską bielizną. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Łatwo więc wybranie te idealnie dopasowane do potrzeb.