Jak sprawnie zarządzać flotą służbowych aut?
Dla firm

Jak sprawnie zarządzać flotą służbowych aut?

Dla właścicieli firm posiadających samochodowy służbowe możliwość pełnej kontroli nad nimi jest niezwykle istotne. Dzisiaj przedsiębiorcy mają do swojej dyspozycji szereg narzędzi, które umożliwiają im sprawne i efektowne zarządzanie flotą samochodową.

Na czym polega zarządzanie flotą aut?

Zarządzanie flotą samochodową obejmuje szereg czynności. Zarządzanie flotą samochodową obejmuje między innymi zakup odpowiednich, adekwatnych do rodzaju prowadzonej działalności modeli pojazdów.

Car fleet managment to także obsługa techniczna samochodów oraz sprawdzanie czy samochód firmowy nie jest nadmiernie eksploatowany. Firmy, które świadczą usługi z zakresy car fleet managment zajmują się również nadzorowaniem napraw ewentualnych szkód komunikacyjnych, którym uległ samochód firmowy. Optymalnie zarządzana flota aut służbowych to zarówno oszczędność czasu, jak i pieniędzy.

Co można zyskać dzięki usłudze?

Usługa car fleet managment daje dostęp do korzystnych rabatów na części samochodowe i usługi. To także możliwość dokonywania bezgotówkowych płatności. Klienci zyskują także dostęp do kalkulatora kosztów serwisowych. Z tego narzędzia mogą korzystać przez Internet. Zarządzanie flotą samochodową to usługa, w ramach której przedsiębiorcy zyskują dostęp do szerokiej floty samochodów zastępczych.

Efektowne i sprawne zarządzanie flotą samochodów służbowych ułatwia usługa z zakresu car fleet managment. Jest ona adresowana do firm różnej wielkości, także do tych, których flota aut służbowych składa się z kilku samochodów.