Rozrzutniki obornika doskonałe do dużych gospodarstw rolnych
Handel

Rozrzutniki obornika doskonałe do dużych gospodarstw rolnych

Maszyny Annaburger są od wielu lat doskonale znane wielu polskim rolnikom. Niemiecka firma Annaburger ma bardzo szeroką ofertę. Annaburger proponuje rolnikom między innymi rozrzutniki obornika.

Rozrzutniki nie tylko do obornika

Rozrzutnik Annaburger jest maszyną bardzo wszechstronną i uniwersalną. Rolnicy, którzy zdecydują się zakupić rozrzutnik Annaburger będą mogli wykorzystać go nie tylko do rozrzucania obornika. Rozrzutnik sprawdzi się także do rozrzucania kompostu, a nawet do rozprowadzenia na polu wapna. Ponadto można go doposażyć w wymienną burtę tylną.

Dzięki temu Annaburger rozrzutnik zamieni się w przyczepę objętościową. W efekcie rozrzutnik obornika Annaburger będzie mógł być wykorzystywany w gospodarstwie do wykonania większej ilości prac.

Duża wydajność dodatkową zaletą rozrzutników

Każdy Annaburger rozrzutnik nie zależnie od tego, czy to jest najnowszy, czy trochę starszy model, odznacza się bardzo dużą wydajnością. Co więcej, rozrzutnik obornika Annaburger bardzo dokładnie rozdrabnia nie tylko obornik, ale także kompost. Rozrzutnik obornika firmy Annaburger wyposażony jest w uniwersalny adapter roztrząsająco-rozrzucający, którego szerokość robocza może wynosić nawet 24 m.

Tym, co zasługuje na szczególne podkreślenie jest atrakcyjna cena, w której rozrzutniki Annaburger są dostępne. W Polsce dostępne są bardzo różne typy rozrzutników firmy Annaburger. Różnią się one między innymi pojemnością skrzyni. Najmniejsze mają pojemność 10 m2.