Wysokiej klasy rozrzutniki obornika
Handel

Wysokiej klasy rozrzutniki obornika

Rozrzutniki obornika należą do bardzo popularnych maszyn rolniczych. Do tych, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami rolników zalicza się rozrzutniki Annaburger.

Rozrzutnik – dlaczego warto go kupić?

Rozrzutniki Annaburger nie bez powodu cieszą się wśród polskich rolników bardzo dużą popularnością. Annaburger to rozrzutniki, które odznaczają się bardzo solidną konstrukcją. Rozrzutnik Annaburger został zaprojektowany i wykonany tak, aby można było wykorzystać go w wielkohektarowych gospodarstwach rolnych.

Rolnicy, którzy zakupią rozrzutnik mogą być pewni, że obornik zostanie rozrzucony na polu w sposób naprawdę bardzo równomierny. Co ważne, rozrzutnik Annaburger może zostać wykorzystany nie tylko do rozrzucania obornika. Annaburger rozrzutnik przyda się także do wapnowania pola.

Czym odznaczają się rozrzutniki Annaburger?

Każdy Annaburger rozrzutnik posiada wyjątkowo pojemną i szeroką skrzynię. Oczywiście rozrzutnik wyposażony jest w adapter roztrząsająco-rozrzucający. Konstrukcja tego adaptera została opracowana przez tego producenta. Dzięki specjalnej konstrukcji adaptera rozrzutnik obornika Annaburger wyjątkowo dobrze rozdrabnia ten nawóz. W przypadku wielkohektarowych gospodarstw istotne jest także to, że rozrzutnik może rozrzucać nawóz na szerokość aż 18 metrów.

Możliwość doposażenia rozrzutnika w wymienną burtę tylną zwiększa jego możliwości wykorzystania. Co więcej, rozrzutnik obornika Annaburger ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości.